Langkau ke kandungan
NumberGlobe

Tarif nombor maya

Setiap aplikasi dan negara ada satu harga tetap bagi setiap nombor. Nombor yang tidak pernah menerima kod dipulangkan, jadi anda hanya membayar kod yang tiba.

Nombor sekali guna
$0.01
OTP mengikut aplikasi
104
Tunggu kod
15 min

Tarif sekali guna mengikut aplikasi

Harga termurah setiap aplikasi dan harga di negara yang sibuk. Negara lain ada di halaman aplikasi itu.

AplikasiTermurah
WhatsApp$0.04
Telegram$0.01
Google$0.01
Instagram$0.01
Facebook$0.01
TikTok$0.01
OpenAI$0.01
Discord$0.01
X$0.01
KakaoTalk$0.01
LINE$0.01
WeChat$0.01
Signal$0.01
Viber$0.01
Zalo$0.01
Snapchat$0.01
Threads$0.01
Reddit$0.01
Pinterest$0.01
Twitch$0.01
Bluesky$0.01
VK$0.01
Claude$0.01
Apple$0.01
Naver$0.01
GitHub$0.01
Proton Mail$0.01
Zoom$0.01
Slack$0.01
Dropbox$0.01
AliExpress$0.01
Alibaba.com$0.01
Shopee$0.01
eBay$0.01
Uber$0.01
Lyft$0.01
Grab$0.01
Gojek$0.01
DoorDash$0.01
Deliveroo$0.01
Glovo$0.01
Airbnb$0.01
PayPal$0.01
Wise$0.01
Revolut$0.01
Binance$0.01
Coinbase$0.01
OKX$0.01
KuCoin$0.01
Steam$0.01
PlayStation$0.01
Epic Games$0.01
Roblox$0.01
Riot Games$0.01
Netflix$0.01
Spotify$0.01
Messenger$0.01
Kik$0.01
QQ$0.01
YouTube$0.01
Quora$0.01
Tumblr$0.01
Bilibili$0.01
Xiaohongshu$0.01
OK.ru$0.01
BeReal$0.01
Kick$0.01
Google Gemini$0.01
Perplexity$0.01
Mistral AI$0.01
Notion$0.01
Figma$0.01
Canva$0.01
Upwork$0.01
Fiverr$0.01
Indeed$0.01
Samsung$0.01
Xiaomi$0.01
Huawei$0.01
Mail.Ru$0.01
Walmart$0.01
Etsy$0.01
Vinted$0.01
Uber Eats$0.01
Instacart$0.01
foodpanda$0.01
Flipkart$0.01
Taobao$0.01
Booking.com$0.01
Rakuten$0.01
Payoneer$0.01
Venmo$0.01
Cash App$0.01
Nubank$0.01
N26$0.01
Monzo$0.01
Paytm$0.01
Alipay$0.01
Google Pay$0.01
EA$0.01
Ubisoft$0.01
Battle.net$0.01
PUBG$0.01
Crunchyroll$0.01

Tarif pada 21 Oktober 2026.

Jumlah tambah nilai dan bonus

Dari $40 ada bonus tambahan. Setiap kad menunjukkan jumlah yang anda bayar dan baki yang anda terima.

  • $20Baki $20Tiada bonus
  • $40Baki $44Bonus +10%
  • $100Baki $120Bonus +20%
  • Popular$200Baki $250Bonus +25%
  • $300Baki $390Bonus +30%
  • $500Baki $675Bonus +35%
  • $1,000Baki $1,400Bonus +40%
  • $3,000Baki $4,350Bonus +45%
  • $5,000Baki $7,500Bonus +50%

Baki dan bayaran balik

  • 15 minit tanpa kod: harga dipulangkan.
  • Batal sebelum kod: harga juga dipulangkan.
  • Baki tidak luput dan tidak dikeluarkan.
  • Tambah nilai dikreditkan selepas bayaran disahkan.

Pilih negara pertama anda

Daftar dengan satu token, tambah baki dari $20 dan keluarkan nombor di negara yang anda perlukan.