İçeriğe geç
NumberGlobe

Sanal numara tarifeleri

Her uygulama ve ülkenin numara başına sabit bir fiyatı var. Hiç kod almayan numaralar iade edilir, yani yalnızca gelen kodlar için ödersiniz.

Tek kullanımlık numara
$0.01
Uygulamaya göre OTP
104
Kod bekleme
15 dk

Uygulamaya göre tek kullanımlık tarifeler

Uygulama başına en ucuz fiyat ve yoğun ülkelerdeki fiyat. Diğer tüm ülkeler uygulamanın kendi sayfasında.

UygulamaEn ucuz
WhatsApp$0.04
Telegram$0.01
Google$0.01
Instagram$0.01
Facebook$0.01
TikTok$0.01
OpenAI$0.01
Discord$0.01
X$0.01
KakaoTalk$0.01
LINE$0.01
WeChat$0.01
Signal$0.01
Viber$0.01
Zalo$0.01
Snapchat$0.01
Threads$0.01
Reddit$0.01
Pinterest$0.01
Twitch$0.01
Bluesky$0.01
VK$0.01
Claude$0.01
Apple$0.01
Naver$0.01
GitHub$0.01
Proton Mail$0.01
Zoom$0.01
Slack$0.01
Dropbox$0.01
AliExpress$0.01
Alibaba.com$0.01
Shopee$0.01
eBay$0.01
Uber$0.01
Lyft$0.01
Grab$0.01
Gojek$0.01
DoorDash$0.01
Deliveroo$0.01
Glovo$0.01
Airbnb$0.01
PayPal$0.01
Wise$0.01
Revolut$0.01
Binance$0.01
Coinbase$0.01
OKX$0.01
KuCoin$0.01
Steam$0.01
PlayStation$0.01
Epic Games$0.01
Roblox$0.01
Riot Games$0.01
Netflix$0.01
Spotify$0.01
Messenger$0.01
Kik$0.01
QQ$0.01
YouTube$0.01
Quora$0.01
Tumblr$0.01
Bilibili$0.01
Xiaohongshu$0.01
OK.ru$0.01
BeReal$0.01
Kick$0.01
Google Gemini$0.01
Perplexity$0.01
Mistral AI$0.01
Notion$0.01
Figma$0.01
Canva$0.01
Upwork$0.01
Fiverr$0.01
Indeed$0.01
Samsung$0.01
Xiaomi$0.01
Huawei$0.01
Mail.Ru$0.01
Walmart$0.01
Etsy$0.01
Vinted$0.01
Uber Eats$0.01
Instacart$0.01
foodpanda$0.01
Flipkart$0.01
Taobao$0.01
Booking.com$0.01
Rakuten$0.01
Payoneer$0.01
Venmo$0.01
Cash App$0.01
Nubank$0.01
N26$0.01
Monzo$0.01
Paytm$0.01
Alipay$0.01
Google Pay$0.01
EA$0.01
Ubisoft$0.01
Battle.net$0.01
PUBG$0.01
Crunchyroll$0.01

21 Ekim 2026 itibarıyla tarifeler.

Yükleme tutarları ve bonus

$40 itibarıyla bonus eklenir. Her kart ödediğinizi ve aldığınız bakiyeyi gösterir.

  • $20Bakiye $20Bonus yok
  • $40Bakiye $44+%10 bonus
  • $100Bakiye $120+%20 bonus
  • Popüler$200Bakiye $250+%25 bonus
  • $300Bakiye $390+%30 bonus
  • $500Bakiye $675+%35 bonus
  • $1,000Bakiye $1,400+%40 bonus
  • $3,000Bakiye $4,350+%45 bonus
  • $5,000Bakiye $7,500+%50 bonus

Bakiye ve iadeler

  • 15 dakika kod yok: ücret iade edilir.
  • Koddan önce iptal: ücret yine iade edilir.
  • Bakiyenin süresi dolmaz ve ödenmez.
  • Yükleme, ödeme onaylanınca eklenir.

İlk ülkenizi seçin

Tek jetonla kaydolun, $20 itibarıyla bakiye yükleyin ve ihtiyacınız olan ülkeden numara alın.